Srpen 2012

Lukášek, Luke, Pták ♥

29. srpna 2012 v 0:00 | L. |  Píšu...
Zdravím vás. Dneska snad poprvé píšu půlnoční článek. Je 23:18, tak doufám, že to do půlnoci stihnu. Sem vám chci napsat všechno o Lukášovi (jsem do něj zamilovaná!! ;) ), abyste věděli, jak moc je dokonalej.

Teď vyšel základku tam, kam já chodím na gympl a jde na kuchaře do Bozaku.(město kousek u nás, Bozak-přezdívka). Uplně si ho sokážu vybavit, jak vaří... :-D Taky by mi mohl jednou něco uvařit! ;)

Vzhled.
Co se vzhledu týče, nic bych na něm neměnila.Vlasy si negeluje, což by mu ani neslušelo. Má je tak akorát, je brunet, krásnej sestřih přesně podle mýho gusta. Oči má taky hnědý. ale tak hnědý, že když se do nich dlouze zadívám, začínám se v nich topit. :-O Tělo je taky bezchybný. On je sportovec, sice ne žádná korba, ale je to krása. ;-) Vlastně, on je krásnej! Styl má taky dobrej.
Možná časem přidám i fotku ;) Ať sami uznáte, jak moc je sexy!! :-P


Přezdívka.
Možná si zase říkáte: "Ta Liliana má ale titulky..." Ale opět vás zklamu. pro toho ptáka v titulku mám vysvětlení. Jeho přijímení je jeden pták, a tak jsme mu s Maddison začali říkat Pták .

Povaha.
On je docela pohodovej kluk. Já se sním umím zasmát. Párkrát jsme spolu sedávali po nocích před chatkama a kecali . . . je opravdu fajn, a není jako ostaní kluci. Takovýhleho kluka jsem ještě nepoznala, a to musím říct, že já už jsem jich poznala sakra hodně!

Atd.
Ještě připomenu, jak už jsem se zmiňovala ve článku "Hafo hej ;-)", že často používá slovo HAFO.
Musím teda podotknout, že kouří. A že i hulí. pro ty co nechápou: Kouří normální cigarety, který si sám balí, a hulí trávu. Nějak mě to od něj přesto neodrazuje.

Já ho zkrátka miluju, a vy si myslete, co chcete. Bohužel jste asi neměli takový štěstí jako já, že jste ho poznali.

Ještě zmíním, že jsem si v autobuse půjčila jeho 2 náramky, jeden černej ( London 2012) a druhej světle modrej se srdíčkama a s peacema. Černej nesundávám!!!

On, je totiž můj sen. :,-(

Pohlcena láskou,
Lili

Hafo, hej ;-)

28. srpna 2012 v 21:58 | L. |  Píšu...
Tak vás zdravím z toho nejkrásnějšího města České republiky. Z Brna ♥.

Už jsem u tety a sedím na koberci u televize s mým nejmilovanějším notebookem, který musel jet bezpodmínečně se mnou ;-)
A teď? Nebudu vás napínat, a jak jsem slíbila napíšu něco o tom táboře. :-)
Tábor Drhleny Český ráj 2012
Tak jak jste už asi pochopili, byla jsem na táboře v Českém ráji. (No nepovídej Liliano! :D). bylo to tam děsně bezva!! ;) Jezdili jsme na kolech a na lodičkám na rybníce, který byl hned v táboře.
V chatičce pro 4 lidi jsem bydlela ještě se dvěma holkami- s Radkou a s Kájou (s Karlem :D). Byly to celkem fajne holky. Potkala jsem celkem 51 bezvadných lidí. Některé z nich jsem znala už z loňska, a s některými mě osud seznámil teprve před pár dny. Každopádně se tam vytvořila bezvadňácká parta, která se nějak tak dělila na různé části.

A teď něco k názvu tohoto článku. Možná si říkáte: "Co to má být za název -´Hafo, hej ;-) ´ !", ale mám k němu prosté vysvětlení.
• Potkala jsem tam totiž jednoho kluka, znala jsem ho už před táborem, ale jen tak od vidění. Jmenoval se Lukáš, ale většina lidí ho oslovovala přijímením. I dříve se mi moc líbil. Na táboře jsem ho ale poznala ještě víc a ještě líp, a to bylo něco. Prostě a jednoduše jsem se do něj zabouchla. Ale nějak jsem se přepočítala, myslela jsem totiž, že to bude jen takováta krátká táborová láska, co za týden přejde. Ale houby!! Já ho miluju čím dál tím víc. No, a tenhle kluk právě říkal HAFO. Prostě to bylo takový jeho hafo.
*Např: Vedoucí: Budeme mít snídani, svačinu, oběd, svačinu, večeři a svačinu.
Kluk: Hafóó!


Fájn, tak to bysme měli. A teď celý příběh od začátku až do konce. . . .
Byla jsem zamilovaná a dny na táboře ubíhaly jak s větrem o závod. Musela jsem to někomu říct, někomu si vylít srdce. Nejlíp se mi povídalo s Madlenkou. Já jí říkám Maddison nebo Madli, Lukáš jí říkal zajícu. Všechno jsem jí řekla tak, jak jsem to cítila, věřila jsem jí. Samozřejmě Maddison nevydrží všechno, a řekla to kámošovi a spolubydlícímu Lukyna, Peťovi (taky mu všici řikali přijímením). Ten to nechtěl nechat plavat, a začal se do mě plíst. Nakonec, asi tak 2 dny před odjezdem, jsem mu povolila, aby se nevinně Lukáše zeptal, jestli by mě bral. Prostě jestli by z toho mohlo něco být. A to už v tom jela Maddison s Peťou uplně. Do mě pořád hučeli, do Lukáše pořád hučeli.... no prostě tragédie...
Nakonec z toho nic nebylo, krom velice přátelské cesty domů. Přeci jen 180 kilometrů se taky nějakou tu chvíli jede, a když jsme spolu s Lukášem, Maddison Peťou a ještě jedním mladším klukem seděli vzadu v autobuse spolu, tak jsme se docela spřátelili. Jen škoda, že tak pozdě.

Jinak . . . .
Jinak počasí nám vyšlo krásné, až na občasné přeháňky. Na kole jsme se podívali na hrad Kost, hrad Valečov, do Údolí plakánka atd. Byly to krásné výlety. I když teď na mě přichází smutek, jak z konce tábora, tak z toho, že nemůžu mít Lukáše ♥ . Ale snad časem, kdo ví...

Tak se tu mějte, a ještě dneska napíšu článek o... Lukem

Je strašný někoho milovat, ale nemoct s tím něco dělat. (Můj případ)

Mějte se tu fajnově, můžete klidně napsat svůj názor, nebo si to tu jen tak pročíst,
Páčko,


Upe mrtě moc zaláskovánáá Lili ♥

Jsem doma!!

27. srpna 2012 v 15:24 | L. |  Píšu...
Nazdárek ;-)
Tak jsem se vrátila, včera kolem druhé hodiny zpátky domů. Dneska mě teda tlačí čas, páč zejtra ráno odjíždíme na dovču do Brna... :-)

Takže něco o tom táboře, ze kterýho jsem se vrátila vám napíšu až z Brna, nebo až někdy příště. Uvidíme ;).
Jinak byl uplněé luxusní!! :D

Mějte se tu,
Lili

Čokoška na nervy ♥

16. srpna 2012 v 16:47 | L. |  Píšu...
Nazdárek,
tak moje první pořádná prázdninová aktivita se už blíži. V sobotu vás opustím... :-( :-* Ale nebojte, já se zace vrátím!! ;-D

Každopádně moje nervíky pracují teďka na vyší úrovni, páč jsem nervózní... jak před odjezdem na tábor, tak taky kvůli *klukům*, a kvůli mamce . . . . Kluci mě děsně se*ou, ale stejně jednoho z nich upe žerů!!
A mamka? Zas jsme se pohádali... kvůli úplné kravině!! Štve mě, ale mám ji ráda. Ale ona mě asi ne. . :,-( Vždycky mi strašně nadává a mě to uplně se*e!!! Hlavně když se začnu bránit, nebo jí jakkoliv odporovat, tak dostanu ještě víc... :-((

Tak, a teď co s těma nervama??
Co je pro vás nejlepší na nervy?? Pro mě čokoláda... Ta je výborná a třeba ju jím i u televize a u filmů. A nejlepší ze všech čokolád, je Milka. Kterou máte nejraději vy? napište svůj názor do komentů! ;)

A tady už je obrázek takové sbírky Milek... :-O Mně by ty Milky moc dlouho nevydržely, páč bych je snědláá!! :D :P Ňamiky ňam. ;)Zdraví vás
vaše jediná,
úplně střelená,
asi zamilovaná,
smutná,
pravá
žroutka
Lili

Černá? Černá!

16. srpna 2012 v 9:57 | L. |  Témata týdne
Černá je barva, která na spoustu lidí může přinést chmury a smutek.

Pro mě tato barva znamená to, že je to barva mojí tety. Ta ji má ráda, hodně ráda, na oblečení. Taky je to základní barva ideální řasenky a očních linek. Černá je barva Emoušků. Černá je barva vlajky, kterou vyvěsí na še škola nebo hasičárna, když si připomíná úmrtí někoho významného. :-(

Určitě bych tuto barvu zařadila mezi ty smutné. O tom žádná debata.

tímto bych to uzavřela . . .

Nový kluci ;-) :-*

16. srpna 2012 v 9:46 | L. |  Píšu...
Áhoj, tak se po ňákým tom času zas hlásím ;)

Teďka byla u nás (tam, kam dojíždím do školy) pouť. večer tam vystupoval Desmod :-O :D
Spala jsem pak u kámošky, které tam přijel kámoš.. Hezkej kámoš!! :-) Druhej den jsme se pak domluvili, že se znova sejdem ve stejný sestavě jako o pouti, a že půjdem ven. Pak jsme byli ještě tak 2x venku, a ten hezkej kluk dotáhl další 3, tak hezký :P kluky....

No, takže si teď tak ňák píšem... ;-)) Jsou všici docela v pohodě.

Jinak, co je novýho.
Byla jsem u kadeřnice!! Ostříhala mě tak o 25 cenťáků a udělala mi afinu, páč já ji nikdy neměla a vždycky chtěla. . . ... ale jsem spokojená ;) Chápejte- letní sestřih! :D Ale s těma klukama jsem se poznala až po stříháni.

Teďka jedu v sobotu na táábor!!! ÓÓó, si to chci užíít! :D Jedu asi 300 kilometrů, tkže doufám že to bude za to stát. byla jsem tam už 4x. :-) jedou tam i 2 kluci, se kterýma se znás, ale jedou tam poprvé, doufám, že budou v pohodě :P jsou tam od nás, a pak jede ještě jeden spolužák..

Tak se tu mějte fanfárově, a třeba zas někdy něco připíšu.. :-) Mám málo času, chápejte....SOU PRÁÁÁZKY, TAK SI TAKY UŽIJTE, DYŤ JSOU JE 2 MĚSÍCE V ROCE!!!!!!!!

vášá poblázněná
Lilinečka :-*
Žijeme len raz, práve tu a práve teraz, slnko svieti rovnako na všetkých z nás, tak sa nemrač, ale zabudni na stres, zabudni čo tu bolo včera, dneska je tu ďalší deň
Voda, slnko, párty, club, relax ! ;-D :-*