Lukášek, Luke, Pták ♥

29. srpna 2012 v 0:00 | L. |  Píšu...
Zdravím vás. Dneska snad poprvé píšu půlnoční článek. Je 23:18, tak doufám, že to do půlnoci stihnu. Sem vám chci napsat všechno o Lukášovi (jsem do něj zamilovaná!! ;) ), abyste věděli, jak moc je dokonalej.

Teď vyšel základku tam, kam já chodím na gympl a jde na kuchaře do Bozaku.(město kousek u nás, Bozak-přezdívka). Uplně si ho sokážu vybavit, jak vaří... :-D Taky by mi mohl jednou něco uvařit! ;)

Vzhled.
Co se vzhledu týče, nic bych na něm neměnila.Vlasy si negeluje, což by mu ani neslušelo. Má je tak akorát, je brunet, krásnej sestřih přesně podle mýho gusta. Oči má taky hnědý. ale tak hnědý, že když se do nich dlouze zadívám, začínám se v nich topit. :-O Tělo je taky bezchybný. On je sportovec, sice ne žádná korba, ale je to krása. ;-) Vlastně, on je krásnej! Styl má taky dobrej.
Možná časem přidám i fotku ;) Ať sami uznáte, jak moc je sexy!! :-P


Přezdívka.
Možná si zase říkáte: "Ta Liliana má ale titulky..." Ale opět vás zklamu. pro toho ptáka v titulku mám vysvětlení. Jeho přijímení je jeden pták, a tak jsme mu s Maddison začali říkat Pták .

Povaha.
On je docela pohodovej kluk. Já se sním umím zasmát. Párkrát jsme spolu sedávali po nocích před chatkama a kecali . . . je opravdu fajn, a není jako ostaní kluci. Takovýhleho kluka jsem ještě nepoznala, a to musím říct, že já už jsem jich poznala sakra hodně!

Atd.
Ještě připomenu, jak už jsem se zmiňovala ve článku "Hafo hej ;-)", že často používá slovo HAFO.
Musím teda podotknout, že kouří. A že i hulí. pro ty co nechápou: Kouří normální cigarety, který si sám balí, a hulí trávu. Nějak mě to od něj přesto neodrazuje.

Já ho zkrátka miluju, a vy si myslete, co chcete. Bohužel jste asi neměli takový štěstí jako já, že jste ho poznali.

Ještě zmíním, že jsem si v autobuse půjčila jeho 2 náramky, jeden černej ( London 2012) a druhej světle modrej se srdíčkama a s peacema. Černej nesundávám!!!

On, je totiž můj sen. :,-(

Pohlcena láskou,
Lili
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Žijeme len raz, práve tu a práve teraz, slnko svieti rovnako na všetkých z nás, tak sa nemrač, ale zabudni na stres, zabudni čo tu bolo včera, dneska je tu ďalší deň
Voda, slnko, párty, club, relax ! ;-D :-*