Nový kluci ;-) :-*

16. srpna 2012 v 9:46 | L. |  Píšu...
Áhoj, tak se po ňákým tom času zas hlásím ;)

Teďka byla u nás (tam, kam dojíždím do školy) pouť. večer tam vystupoval Desmod :-O :D
Spala jsem pak u kámošky, které tam přijel kámoš.. Hezkej kámoš!! :-) Druhej den jsme se pak domluvili, že se znova sejdem ve stejný sestavě jako o pouti, a že půjdem ven. Pak jsme byli ještě tak 2x venku, a ten hezkej kluk dotáhl další 3, tak hezký :P kluky....

No, takže si teď tak ňák píšem... ;-)) Jsou všici docela v pohodě.

Jinak, co je novýho.
Byla jsem u kadeřnice!! Ostříhala mě tak o 25 cenťáků a udělala mi afinu, páč já ji nikdy neměla a vždycky chtěla. . . ... ale jsem spokojená ;) Chápejte- letní sestřih! :D Ale s těma klukama jsem se poznala až po stříháni.

Teďka jedu v sobotu na táábor!!! ÓÓó, si to chci užíít! :D Jedu asi 300 kilometrů, tkže doufám že to bude za to stát. byla jsem tam už 4x. :-) jedou tam i 2 kluci, se kterýma se znás, ale jedou tam poprvé, doufám, že budou v pohodě :P jsou tam od nás, a pak jede ještě jeden spolužák..

Tak se tu mějte fanfárově, a třeba zas někdy něco připíšu.. :-) Mám málo času, chápejte....SOU PRÁÁÁZKY, TAK SI TAKY UŽIJTE, DYŤ JSOU JE 2 MĚSÍCE V ROCE!!!!!!!!

vášá poblázněná
Lilinečka :-*
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Jedete/ letíte o prázkách:

K moři 23.1% (28)
Na tábor 22.3% (27)
K babičce 15.7% (19)
Nikam 20.7% (25)
Ke kámošům 18.2% (22)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Žijeme len raz, práve tu a práve teraz, slnko svieti rovnako na všetkých z nás, tak sa nemrač, ale zabudni na stres, zabudni čo tu bolo včera, dneska je tu ďalší deň
Voda, slnko, párty, club, relax ! ;-D :-*