Nechápu, a asi nikdy nepochopím...

4. prosince 2012 v 17:11 | L. |  Píšu...
Ahóóój.
Tak jsem tu zase já. Po dlouhé době ;) .
Už mám konečně zaplacenej lyžák. Už jsem se o něm zmiňovala někdy minule.
Tak tam jedeme s jednou spolužačkou a jako doplňci jede ještě pár kluků ze starších...
a taky jeden můj spolužák. Ten se teďka někdy dozvěděl, že ve stejným termínu jedou s rodičema a s jeho bráchou na hory do Alp... Nejede s nimi.. No chápete to? Já bych bojovala za to, abych mohla jet do Apl, a on si radši jede na lyžák, kde aby vůbec mohl lyžovat musí dojít necelej kilák lesem s lyžema na zádech (z chaty na sjezdovku). Možná tam jede jen kvůli holkám ze staršího ročníku - z kvinty - aby je mohl balit. Nechápu... A ani to nehodlám pochopit.
Na lyžák se těším upe hafo. Bude to (snad) fajné! :-D Jinak loni jsem tam taky byla jako doplněk - taky v Říčkách. Bylo to tam bezva. Doplňovaly jsme se třemi dalšími spolužačkami LVZ (lyžařský výcvikový kurz) současné sexty. Byl tam taky tenhle můj trhlej spolužák. Večer jsme s holkama chodily ke klukům ze sexty na pokoj... Bylo to bezva :-) Kluci s sebou měli nějakou tu trošku chlastu a vždycky byla sranda. S nima v pokoji byl taky ten můj trhlej spolužák, říkejme mu šampónek. Když jsme přišli první večer, jeden ze sextánu měl narozky. Spal na horní posteli a vedle něj byl na horní šampónek. Sedla jsem si za nima nahoru a povídali jsme si každý večer. bylo to fajn, s šampónkem to byl i takový malý, malilinkatý románek... Ale ten je pryč. Nikdo nic neví, jen my si každej myslíme svoje.

Tak letos tam třeba taky něco bude. Když tam zas jedou i sextáni :-D

Doufám, že si to užijem a že nebudeme mít průser.. žádnej!! :D

Níc, tak se mějte, koblížci*

Vaše milující zimu,
Lili :)*

Užijte si svátky.! ;-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Žijeme len raz, práve tu a práve teraz, slnko svieti rovnako na všetkých z nás, tak sa nemrač, ale zabudni na stres, zabudni čo tu bolo včera, dneska je tu ďalší deň
Voda, slnko, párty, club, relax ! ;-D :-*